Blog stworzony został przez miłośników ciężkich maszyn, którzy swoją pasję przekuli w pracę zawodową. Dzięki doświadczonej ekipie na co dzień zajmującej się pracą na ciężkim sprzęcie budowlanym albo pracujących w firmach spedycyjnych jako kierowcy ciężarówek w transporcie międzynarodowym dowiesz się wszystkiego na temat stosowanych technologii, ciekawostek z branży albo poznasz, jak skonstruowano te wielotonowe potwory.

Na naszych stronach publikujemy zdjęcia z naszej działalności i relacjonujemy jej tajniki. Dowiesz się tu, co może spotkać budowlańca pracującego na koparce albo kierowcę tira podczas wielotygodniowej eskapady przez całą Europę. Dzięki nam być może zyskasz inspirację do założenia własnej firmy albo unikniesz wielu potencjalnych kłopotów, o których bez lektury naszego bloga nie miałbyś pojęcia. Uchylimy też rąbka tajemnicy na temat finansów. Ciekawi Cię, ile zarabia kierowca ciężarówki albo operator dźwigu, czy koparki? Dobrze trafiłeś! U nas dowiesz się też, gdzie i za ile zdobyć stosowne uprawnienia do obsługi maszyn ciężkich różnego typu i jak takie przygotowania wyglądają. A to dopiero początek przygody z tymi zagadnieniami!

Zapraszamy do lektury wszystkich. Zarówno tych, którzy trafili na nasze strony przypadkiem i tych już w boju zaawansowanych! Miłej lektury!